Wybierz swój język

Centrum Medyczne Gajowa. Opinie

Text Here

Prof. dr hab. med. Henryk Witmanowski

Beata C.

28 stycznia 2022

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Profesora. Profesjonalne podejście do pacjenta, wysokie standardy przekazania planu leczenia, które pozwalają nie tylko czuć się na wizycie bezpiecznie ale mieć pełen obraz działań medycznych. Bardzo się cieszę, że znalazłam lekarza, któremu można zaufać. Z pełnym przekonaniem polecam wizyty u Pana Profesora.

Patryk R.

21 stycznia 2022

Wspaniały fachowiec, bardzo drobiazgowy i pomocny. Dokładnie wszystko wyjaśniał. Opisał w pełni zabieg, krok po kroku.
Polecam

Agnieszka

13 stycznia 2022

Minęły już prawie 3 lata od operacji piersi u profesora i jestem bardzo zadowolona. Miałam komplikacje z jedną piersią, przykurcz torebki , która nie jest błędem lekarskim,a walką organizmu z ciałem obcym i może niestety przydarzyć się każdemu i to niezależnie od czasu jaki upłynął od operacji (inf. z różnych niezależnych źródeł). Ale profesor Witmanowski nie zostawił mnie z tym problemem i przeprowadził reoperację piersi doprowadzając ją do stanu idealnego :))) (bez dodatkowych kosztów, co nie jest regułą, często lekarze kasują dodatkowo choćby za koszty szpitalne, gdyż nie jest to winą operatora..)
W efekcie końcowym jestem przeszczęśliwą posiadaczką pięknych ,idealnie dopasowanych do mojej figury piersi!
Bardzo dziękuję profesorowi za opiekę, jest bardzo empatycznym człowiekiem godnym polecenia!

Kamilla

2 stycznia 2022

Jestem ogromnie wdzięczna profesorowi moja samoocena poprawiła się w 100% dlugo myślałam o powiększeniu piersi i teraz żałuję że tak długo zwlekałam. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm serdeczność ogólnie za dużo by wymieniać poprostu dziękuję za wszystko.

Grazyna S.

27 grudnia 2021

Już po raz kolejny skorzystałam z zabiegów wykonanych przez prof. Witmanowskiego. Jestem nie tylko pełna podziwu dla Jego profesjonalizmu i uzyskanych efektów ale uważam ,ze jest po prostu mądrym, miłym i ciepłym człowiekiem -lekarzem tworzącym aurę spokoju i skupienia w której pacjent czuje się bardzo komfortowo i bezpiecznie.
I jeszcze jedna dla mnie istotna sprawa-nigdy po zabiegu nie zapomina zadzwonić z pytaniem o samopoczucie.
Szczerze i z całego serca polecam....

Hanna

26 grudnia 2021

Długo zastanawiałam się nad decyzją operacji piersi i jeszcze dłużej nad wyborem zaufanego lekarza. Zrobiłam dokładny wywiad wsród koleżanek operujących się w Warszawie i zagranicą. Po wizycie u Profesora  Witmanowskiego, mogę szczerze powiedzieć, że trafiłam do najlepszego specjalisty. Podczas wizyty Pan Profesor rozwiał wszystkie moje wątpliwości, cierpliwie i rzetelnie odpowiedział na pytania. W operacjach plastycznych liczy się przede wszystkim efekt, a ten przerósł moje oczekiwania. Piersi po zabiegu są idealne, symetryczne i przede wszystkim wyglądają bardzo naturalnie, pasujące do sylwetki. Nie mogłyby być ładniejsze :) Polecam serdecznie !

K. Strykowski

26 grudnia 2021

Pan Profesor jest wspaniałym lekarzem. Jego ogromna wiedza, doświadczenie i życzliwość oraz niezwykłe zaangażowanie sprawiają, że pacjent czuje się w pełni zaopiekowany i bezpieczny. Profesjonalna opieka na każdym etapie i troska o pacjenta; potwierdzam, że jest to specjalista absolutnie godny polecenia.

Karolina

25 grudnia 2021

Do doktora Witmanowskiego przyszłam wydawałoby się z błachą przypadłością, a mianowicie z kurzajką umiejscowioną na pięcie stopy. Pozornie błachą ponieważ kurzajka była wielkości monstrualnej. Jak dotychczas żaden z poprzednich lekarzy, u których byłam nie, potrafił sobie z nią poradzić. Doktor Witmanowski zapowiedział mi, że wyhodowanej przez wiele lat tak rozległej kurzajki w trzy dni nie wyleczy. Jednak wystarczyły trzy wizyty, trzy zabiegi oraz ścisłe stosowanie się do zaleceń Pana doktora i po uciążliwej narośli nie ma śladu. Bez cienia wątpliwości doktor chirurg Witmanowski to profesjonalista.

Michalina

22 grudnia 2021

Bardzo kompetentny,świetny fachowiec, wysoka kultura osobista.
Przed zabiegiem bardzo dokładnie i rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania.Zabieg odbył sie bez zadnych komplikacji.
Z czystym sumieniem bardzo polecam !!!!

A. Kowalska

18 grudnia 2021

Jestem po zabiegu powiększania piersi u profesora Witmanowskiego. Na konsultacji przed powiększeniem piersi wszystko zostało mi dokładnie objaśnione, profesor Witmanowski rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Po zabiegu nie było żadnych komplikacji, wszystko przebiegło bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolona, efekty przerosły moje oczekiwania. Od zabiegu minęły już 4 miesiące. Piersi są równe, idealnie dopasowane do sylwetki. Kontakt z profesorem również bez zarzutu, w razie jakichkolwiek pytań zawsze uzyskiwałam szybko odpowiedź. Wybór doktora Witmanowskiego to był strzał w dziesiątkę. Bardzo polecam!!

zródło : znanylekarz.pl


Copyright © 2006 - 2022 :: Centrum Medyczne "Gajowa" :: Gajowa 3, 60-815 Poznań

- POLITYKA  PRYWATNOŚCI -